جرثقیل 25 تن
جرثقیل سقفی شرکت قالب‌های صنعتی ایران خودرو


جرثقیل دو‌پل شرکت قالب‌های صنعتی ایران‌خودرو

طول دهانه جرثقیل

51 متر

ظرفیت وزنی دقیق

25 تن

نوع جرثقیل

سقفی دوپل

چالش برطرف شده
مهم ترین ویژگی این جرثقیل دهانه بسیار بزرگ آن به عرض 51 متر است که در نوع خود با توجه به دقتی که برای کار با این جرثقیل لازم است یک رخداد نادر قلمداد میشود.

سال ساخت

1384

محل دقیق پروژه

تهران

پیمانکار

قالب‌های صنعتی ایران‌خودرو

صنعت

سایر

 

درباره شرکت قالب‌های صنعتی ایران‌خودرو

  • شرکت قالب­های صنعتی ایران خودرو با ظرفیت اسمی 500 تُن قالب و پنل گیج در سال 1373 در زمینی به مساحت 000/55 هزار مترمربع افتتاح گردید.
  • شرکت قالب های صنعتی ایران خودرو بعنوان بزرگترین شرکت قالبساز در خاورمیانه و  یکی از بزرگترین  تولید کنندگان قطعات پرسی و مجموعه های خودرو در سطح کشور می باشد .
  • 100درصد سهام این شرکت زیر مجموعه گروه صنعتی ایران خودرو می باشد .
  • شرکت قالبهای صنعتی ایران خودرو از 2 بخش (Businss Unit ) مجزا تشکیل شده است.
  •  قسمت طراحی و ساخت قالبهای اصلی بدنه خودرو با دارا بودن پرسنل آموزش دیده و ماشین آلات به روز و پیشرفته توانایی طراحی و ساخت سالانه حدود 1500تن قالبهای بدنه خودرو را دارد که غیر از خودرسازان داخلی ، خودروسازان خارجی نیز  مشتری این بخش از تولیدات شرکت هستند و بعنوان مثال طی سال گذشته حدود 1/1میلیون یورو طراحی و ساخت قالب به خارج صادر نموده است .
  • صنعت تولید قطعات پرسی و مجموعه ها که دارای خطوط پرسی G1 تا G3 بوده و فعالیت های مجموعه سازی نیز بصورت کامل توانمندی  تولید و مونتاژ مجموعه های اصلی بدنه خودرو را انجام میدهد. این بخش از شرکت توانایی تولید سالیانه حدود 20 میلیون قطعه پرسی و بیش از 3 میلیون مجموعه مصرفی در بدنه خودرو را نیز دارا می باشد .

 

جرثقیل سقفی ایران خودرو
جرثقیل سقفی دو پل